G. Zuliani a G. Pitteri - Mapa Moravy ¨La Moravia divisa nei suoi circoli¨

Mědirytina, 31x40 cm. Hraničně kolorováno. Barevná kartuše. Vydal Antonio Zatta v Benátkách roku 1779. Signováno vlevo a vpravo dole G. Zuliani a G. Pitteri. Volný list. Ruční papír.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

G. Zuliani a G. Pitteri
59535. Mapa Moravy ¨La Moravia divisa nei suoi circoli¨
Dražba ukončena:13.05.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč