G. Geyer - Poesie und Gedichte

Litografie, 29x34 cm. Signováno v tisku. Paspartováno.

Pozn.: V papíře mimo tiskovou plochu místy skvrnky.

G. Geyer
87177. Poesie und Gedichte
Dražba ukončena:07.12.2022 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo