Kresba, 20x30 cm. Signováno vlevo dole G. Bosch. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo bylo vytvořeno v roce 1865 pravděpodobně potomkem Hironyma Bosche, zakoupeno v Holandsku s tím, že se jedná o jednoho z potomků slavného holandského malíře.