Fritz Zimmermann - Cesta u chalup

Nejdelší strana: 64 cm

Olej na plátně, 47x64 cm. Signováno vpravo dole Fritz Zimmermann. Nerámováno.

o autorovi: 1823 – 1884
Švýcarský malíř krajinář.

79706. Cesta u chalup
Dražba ukončena:12.06.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč