František Zikmund - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 19x36 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

1794. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.01.2015 19:43:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč