František Pitner - Pierot

Akryl na plátně, 56x46 cm. Signováno vpravo dole F. Pitner 18. Nerámováno.

o autorovi: 1955

87910. Pierot
Dražba ukončena:15.12.2022 22:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.12.2022 22:06:12 11249