František Pergler

65415. Krajina u řeky

popis: Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vlevo dole Frant. Pergler 57. Rám, sklo.

Pozn.: Rám místy poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč