František Nešpořík - Lesní interiér I.-Dobový řezaný rám

Olej na plátně, 68x100 cm. Signováno vpravo dole Fr. Nešpořík. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát
František Nešpořík
114603. Lesní interiér I.-Dobový řezaný rám
Dražba ukončena:14.04.2024 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč