František Mádle

301567. Krojovaná dívka

popis: Patinovaná sádra, celková výška: 41 CM. signováno Mádle.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 19.10.2019 20:19:42

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 19.10.2019 20:14:42 3314