František Kupka

69427. Quatre histoires de blanc et noir (25)

popis: Dřevořez z původní desky, 20x15 cm. Novější otisk ze 70. let 20. století. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 02.12.2021 17:52:03 826