František Drtikol, 1x neznačeno - Soubor 3 fotografií: T.G. Masaryk

Od 13x18 cm po 18x13 cm. 1x značeno Drtikol, 1x neznačeno.

Pozn.: 1 fotografie poškozena.

František Drtikol, 1x neznačeno
35870. Soubor 3 fotografií: T.G. Masaryk
Dražba ukončena:16.10.2019 21:11:34
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč