Nejdelší strana: 74 cm
Různé techniky, od 7x7 cm do 61x23 cm. Vše signováno. 2x rám, pasparta, sklo, 2x pasrparta, sklo, 1x rám, sklo. Pozn.: Mírně poškozeno.