František Bič, Kamila Ženatá a další - Konvolut 5 prací

Nejdelší strana: 74 cm

Různé techniky, od 7x7 cm do 61x23 cm. Vše signováno. 2x rám, pasparta, sklo, 2x pasrparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

František Bič, Kamila Ženatá a další
75621. Konvolut 5 prací
Dražba ukončena:10.04.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč