František Adámek - Beskydy

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F. Adámek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

František Adámek
307918. Beskydy
Dražba ukončena:14.03.2021 20:11:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč