Litografie 58/150, 29x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Francis Bacon. Rám, sklo. Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1909 – 1992 V Irsku narozený britský malíř, iniciátor směru zvaného nová figurace.