Francis Bacon - Study for portrait of Lucian Freud

Litografie 58/150, 29x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Francis Bacon. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1909 – 1992
V Irsku narozený britský malíř, iniciátor směru zvaného nová figurace.

Francis Bacon
302548. Study for portrait of Lucian Freud
Dražba ukončena:08.12.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč