Francie konec 18. stol. - Kord armádní

Délka: 103 cm. Značeno na kosti.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie konec 18. stol.
79923. Kord armádní
Dražba ukončena:13.07.2022 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč