Fráňa Šén - Pradleny u rybníka

Olej na kartonu, 34x50 cm, signováno vpravo dole Fráňa Šén, rám.

2730. Pradleny u rybníka
Dražba ukončena:30.09.2015 20:31:56
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 300 Kč

1 300 Kč 30.09.2015 20:26:39 292
1 200 Kč 11.06.2015 16:54:40 765