Ferdinand Kotvald - Pouť u Matěje

Tempera, 33x39 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
82400. Pouť u Matěje
Dražba ukončena:31.08.2022 21:10:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč