Neznámý autor - Fantastická krajina

Olej na plátně, 72x107 cm. Nesignováno. Nerámováno..

Nejdelší strana: 107 cm

Neznámý autor
82783. Fantastická krajina
Dražba ukončena:14.08.2022 20:41:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč