F. von Bayros a další - Konvolut 9 erotických grafických listů

Heliogravury, cca 16x15 cm. 3x signováno. Paspartovány.

Pozn.: U některých papír mírně poškozen.

75093. Konvolut 9 erotických grafických listů
Dražba ukončena:13.04.2022 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč