F.  Synek - Lodě v přístavu

Olej na sololitu, 45x90 cm, signováno vpravo dole F. Synek, rám.

5336. Lodě v přístavu
Dražba ukončena:28.09.2016 20:21:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč