F. Procházka - S klestím na cestě

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole F. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

F. Procházka
304763. S klestím na cestě
Dražba ukončena:10.05.2020 20:10:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč