F.  Kolařík - Dámy v šátku

Olej na plátně, 63x48 cm, signováno vlevo dole F. Kolařík, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5848. Dámy v šátku
Dražba ukončena:26.10.2016 19:28:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč