F. Geisler - Jaro z Petřína

Olej na kartonu, 47x66 cm. Signováno vpravo dole F. Geisler. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

114959. Jaro z Petřína
Dražba ukončena:28.04.2024 20:53:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč