Olej na plátně, 46x46 cm. Signováno vpravo dole F. Elhenický 30. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1890 - ?
Malíř. Studoval soukromě malířskou školu Ferdinanda Engelmüllera v Praze. Ve své tvorbě se věnoval malbě krajin, zátiší, portrétů. Žil na Zbraslavi, vystavoval s Uměleckou besedou v Praze.