F. E. Dziechciarczyk - Nákladní vlaky

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

F. E. Dziechciarczyk
308340. Nákladní vlaky
Dražba ukončena:18.04.2021 20:06:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč