F. Dvořák - Testament

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo nahoře F. Dvořák. Olištováno.

F. Dvořák
306456. Testament
Dražba ukončena:27.10.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč