F. Boš - Senoseč

Olej na plátně, 65x81 cm. Signováno vpravo dole F. Boš 62. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

F. Boš
63383. Senoseč
Dražba ukončena:08.08.2021 21:26:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč