evropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Idylka na mořském pobřeží

Olej na dřevě, 23x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

evropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
65083. Idylka na mořském pobřeží
Dražba ukončena:30.09.2021 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč