MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na dřevě, 23x31 cm. Nesignováno. Rámováno.
> zpět na aukční výsledky
evropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
65083. Idylka na mořském pobřeží
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
2628
2 400 Kč
limit (30.09.2021 20:12:01)
2704
2 300 Kč
2628
2 200 Kč
limit (30.09.2021 20:11:26)
2704
2 100 Kč
3736
2 000 Kč
7172
1 900 Kč
2628
1 800 Kč
7172
1 700 Kč
7513
1 600 Kč
7172
1 500 Kč
279
1 400 Kč
7172
1 300 Kč
1645
1 200 Kč
7172
1 100 Kč
8462
1 000 Kč
7172