Hančurinkovič - Parník v bouři

Olej na plátně, 66x86 cm, signováno vpravo dole Hančurinkovič, rám.

Pozn.: Restaurováno. Plátno nažehleno, místy poškozeno.

5899. Parník v bouři
Dražba ukončena:26.10.2016 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč