Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, 34 x 53 cm. Nesignováno. Rámováno v dobovém galerijním vídeňském uměleckém rámu zdobeném ornamentálním dekorem.
Poznámka současného majitele: Dílo vzniklo v období okolo roku 1920, zachycující typickou krojovou pestrost Turecka a Balkánu všeobecně. Dílo původně pochází ze skvělé umělecké sbírky židovských sběratelů. Ti, aby ochránili své sbírky před rabováním, nechávali svá hodnotná díla přemalovat, nebo odstraňovat signaci. Po určení autorství díla, značně stoupne hodnota tohoto vysoce kvalitního galerijního obrazu! Mimořádná nabídka!