Evropa 20. století - Pobřeží Normandie

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Olej na plátně, obraz z 30. let 20. století, 40 x 52 cm, rámováno v původním francouzském galerijním uměleckém profilovaném rámu se stříbrnou patinací a zvýrazněnou strukturou ladící do stylizace mořských vln, autorský rám! Vysoce mistrovsky citlivě a přitom razantně provedené dílo bylo součástí umělecké nesmírně kvalitní sbírky židovských sběratelů ve Francii. Tito, aby uchránili sbírky před rabováním za 2. světové války, nechávali často odstraňovat signatury z obrazů, nebo je přemalovali. Předkládané dílo v budoucnu díky své nezpochybnitelné kvalitě jasně prozrazující uměleckou francouzskou malířskou školu, bude velkým překvapením pro prozíravého sběratele, neboť po určení autorství velmi stoupne hodnota tohoto galerijního díla! Nadstandardní investiční nabídka! Rare!!

Evropa 20. století
107614. Pobřeží Normandie
Dražba ukončena:20.12.2023 22:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 20.12.2023 22:26:14 13978