Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Signováno ligaturou E. L., 22, olej na malířské lepence, 58 x 37 cm, abstraktní pojetí díla za využití propojených vertikálních a horizontálních kompozic mistrovsky vzájemně se doplňujících barevných tónů je dílem vytvořeným v Paříži v období art deco, ale hlásící se ke spirituální abstrakci, rámováno ve francouzské umělecké liště ve stylu art deco. Obraz pochází z kvalitní francouzské sbírky abstrakce, spiritismu a art deca. Na českém trhu s uměním se vyskytující pouze ojediněle. Příležitost pro investory! Rare!