Evropa 20. století - Labyrint duše

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Signováno ligaturou E. L., 22, olej na malířské lepence,  58 x 37 cm, abstraktní pojetí díla za využití propojených vertikálních a horizontálních kompozic mistrovsky vzájemně se doplňujících barevných tónů je dílem vytvořeným v Paříži v období art deco, ale hlásící se ke spirituální abstrakci, rámováno ve francouzské umělecké liště ve stylu art deco. Obraz pochází z kvalitní francouzské sbírky abstrakce, spiritismu a art deca. Na českém trhu s uměním se vyskytující pouze ojediněle. Příležitost pro investory! Rare!

Evropa 20. století
107581. Labyrint duše
Dražba ukončena:20.12.2023 22:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč