Evropa 20. století - Kytice pro Miriam

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Signováno nečitelně vlevo dole, olej na malířské lepence, 40 x 30 cm, rámováno v pařížském rámu se zlatavou patinací povrchu. Pastózní provedení barevné palety silně stylem malby prozrazuje francouzskou malířskou školu 1. třetiny 20. století. Vyváženost nasazeného koloritu barev nenechá poučené oko sběratele na pochybách, že se jedná o vysoce kvalitní provedení kompozičně čisté umělecké formy plně respektující zásadní principy uměleckého působení francouzské malířské školy. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto galerijního díla, původně ve sbírce umění židovských sběratelů. Krásná vyzývavá galerijní práce s velkým investičním potenciálem!

Evropa 20. století
107573. Kytice pro Miriam
Dražba ukončena:20.12.2023 22:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 03.12.2023 17:24:56 11166