Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Nesignováno, vzadu autorský štítek, švédský malíř, olej na malířské lepence. Dílo vzniklo při návštěvě švédského malíře na kopcích nad horňáckou obcí Velká nad Veličkou v oblasti Svojšických luk. Malíř nadšený krásou přírody Horňácka v plenéru vytvořil toto dílo na originálu malířské podložce, přivezené ze Švédska, viz štítek vzadu. Expresivně provedená krajina nezapře dílo poučeného mistra malby. Po určení autorství značně stoupne hodnota tohoto skvělého galerijního díla! Rozměr díla 32 x 40 cm, rámováno v dobovém masivním ornamentálně zdobeném uměleckém rámu.