Evropa 20. století - Koberec

Koberec strojový, rozměr 214x141 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno

vydraženo top
Evropa 20. století
101136. Koberec
Dražba ukončena:03.09.2023 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč