Evropa 1. pol. 20. stol. - Náhrdelník

Sekaný korál, celková délka 50 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 1. pol. 20. stol.
73564. Náhrdelník
Dražba ukončena:16.03.2022 22:48:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč