Evropa 1. pol. 20. stol. - Náhrdelník

Sekané růžové korále. Délka 51 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 1. pol. 20. stol.
73616. Náhrdelník
Dražba ukončena:17.03.2022 20:34:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč