Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Signováno vpravo dole ligaturou, virtuózní malířský pastel na malířské lepence v nejvyšší možné umělecké kvalitě! 62 x 44 cm, rámováno ve vídeňském mistrovském dobovém ornamentálně zdobeném galerijním rámu, okolo roku 1910. Umělec v naprosto špičkovém provedení dokázal za použití pastelů vytvořit úžasné dílo, ve kterém zachytil dceru židovského obchodníka, podnikatele Kohna. Díky dokonalé lehkosti uměleckého nasazení mistra zůstala zachována krása Ester i pro další generace! Bohatý podnikatel si nechal namalovat portrét své dcery na objednávku a není pochyb, že tuto zakázku svěřil do rukou výborného umělce. Po určení autora velmi stoupne hodnota tohoto galerijního významného díla zcela bezkonkurenčního v oblasti kvality techniky pastelů na trhu s uměním! Obraz pochází původně z vynikající židovské sbírky umění. Rare! Mimořádná vzácná nabídka!