Erwin Puchinger - Štramberská trůba

Akvarel, 47x32 cm. Signováno vlevo dole Erw. Puchinger 1913. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta i papír zaprášeny.

Erwin Puchinger
31708. Štramberská trůba
Dražba ukončena:15.05.2019 20:55:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč