Kombinovaná technika - kresba, 31x44 cm. Signováno vpravo dole E. Schrabal. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1895 – 1954 Malíř, karikaturista. Autodidakt, žil v Českých Budějovicích.