Emilián Schrabal - Kdy pojede vlak?

Kombinovaná technika - kresba, 31x44 cm. Signováno vpravo dole E. Schrabal. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1954
Malíř, karikaturista. Autodidakt, žil v Českých Budějovicích.

Emilián Schrabal
59551. Kdy pojede vlak?
Dražba ukončena:13.05.2021 20:15:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč