Emil Reichmuth - Pieroti

Litografie, 64x58 cm. Signováno vpravo dole E. Reichmuth. Rám, pasparta, sklo.

Emil Reichmuth
52466. Pieroti
Dražba ukončena:12.11.2020 20:06:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč