Olej na kartonu, 39x73 cm. Signováno vpravo dole Blažková 73. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1924 - 2003
Narodila se v Příbrami. Studovala AVU u prof. Sychry. Podnikla řadu zahraničních cest. Vyučovala figurální malířství. Ve své tvorbě se věnovala jak malbě tak ilustracím. Inspiraci nacházela na rodném Příbramsku.