Ema Blažková - Navečer na nábřeží

Olej na kartonu, 39x73 cm. Signováno vpravo dole Blažková 73. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2003
Narodila se v Příbrami. Studovala AVU u prof. Sychry. Podnikla řadu zahraničních cest. Vyučovala figurální malířství. Ve své tvorbě se věnovala jak malbě tak ilustracím. Inspiraci nacházela na rodném Příbramsku.

Ema Blažková
303928. Navečer na nábřeží
Dražba ukončena:07.03.2020 20:07:15
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč