Eduard Milén - Pohled do kraje

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Akvarel, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Ed. Milén. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

Eduard Milén
75602. Pohled do kraje
Dražba ukončena:03.04.2022 21:34:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč