E. Graner - Krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 39x50 cm. Signováno vpravo dole E. Graner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější signatura.

77853. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:15.05.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 06.05.2022 11:03:35 3229