E. Brýdlová - Krajina

Kombinovaná technika na plátně, 60x78 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

86788. Krajina
Dražba ukončena:20.11.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč