Dvořák František - Kopcovitá krajina

Olej na plátně, 32x37 cm. Signováno vlevo dole Fr. Dvořák. Rámováno.

61764. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:04.07.2021 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč