Dominik Mareš - Nad Betlémem

Olej na plátně, 120x50 cm. Signováno vpravo dole Dominik Mareš. Nerámováno.

"Nad Betlémem" je abstraktní obraz, který evokuje mystickou atmosféru noci nad Betlémem. Použití živých barev, jako jsou odstíny červené, modré a oranžové, spolu s jemnými tahy štětcem, vytváří pocit hloubky a pohybu. Horní část obrazu s dominantními zlatými a černými tahy připomíná hvězdu nad Betlémem, zatímco spodní část obrazu zobrazuje krajinu s měkkými a zářivými barvami, které vyvolávají pocit klidu a míru.

Tento jedinečný umělecký kousek nejen obohatí váš domov o krásu a hloubku, ale také významně přispěje k podpoře dětí, které potřebují naši pomoc. Nechte se unést magií umění a zároveň podpořte dobrou věc! ❤️

o autorovi: Narodil se v Ostravě roku 1972. V malířství je samoukem. Jeho díla jsou přesto vysoce ceněna a jeho práce jsou součástí soukromých sbírek ve více než dvaceti zemích. Je známý především obrazy, které reflektují jeho inspiraci ohněm, světlem, přírodou, moderní civilizací a technikou. Jeho tvorba plná experimentálních technik je z velké části ovlivněna, životem v industriálním prostředí a cestováním. Na své obrazy nanáší různé struktury tvořené například asfaltem nebo latexem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

vydraženo certifikát
117899. Nad Betlémem
Dražba ukončena:19.06.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč