Dolní Chodov, Březová, Slavkov.... - Konvolut 4 porcelánových miniatur

Porcelán, od 5 cm do 11 cm. 1x značeno Dolní Chodov, 1x značeno Slavkov, 1x značeno Březová, 1x neznačeno.

Pozn.: 2x silně poškozeno.

57784. Konvolut 4 porcelánových miniatur
Dražba ukončena:09.06.2021 20:10:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč