57784. Konvolut 4 porcelánových miniatur

popis: Porcelán, od 5 cm do 11 cm. 1x značeno Dolní Chodov, 1x značeno Slavkov, 1x značeno Březová, 1x neznačeno.

Pozn.: 2x silně poškozeno.

dražba ukončena: 09.06.2021 20:10:04

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč