Dolejš - Dívka v kroji

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Dolejš 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

63867. Dívka v kroji
Dražba ukončena:15.08.2021 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč