Neznámý autor - Dívka s květy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 64x54 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

Neznámý autor
74189. Dívka s květy
Dražba ukončena:06.03.2022 21:23:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč
Chcete prodat podobný obraz?